پایگاه مقاومت بسیج شهید فرهاد شادالویی
 
چهارشنبه 01 خرداد 1398 -

رای به سایت :
241
محبوب
صفحه نخست ›› عکس اقتباسی ›› حوزه 180 متقین ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید فرهاد شادالویی
2
محبوب  
رای به خبر :
شهیده شاخص سال 97
شهیده شاخص سال 97

با شهیده شاخص سال بیشتر آشنا شویم
calendar
تاریخ : 1397/03/29 - 14:30

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید فرهاد شادالویی  حوزه 180 متقین  ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی ،

شهیده زینب کمایی از زبان مادر:شهیده میترا در سال هزار وسیصد وچهل و هفت در آبادان متولد شد.مادرم نام میترا را برای او انتخاب کرد.اما بعدها که میترا بزرگ شدبه اسمش اعتراض داشت.بارها بعه مادرم گفته بود مادر بزرگ این هم اسم بودبرای من انتخاب کردید اگر در آن دنیا از شما بپرسند که چرا اسم مرا میترا گذاشته اید چه جوابی می دهید.من دوست دارم اسمم زینب باشد.من می خواهم مثل زینب باشم .میترا همه ما را وادار کرد که به جای میترا به او زینب بگوییم.البته یک روز روزه گرفت و برای افطار دوستانش را دعوت کرد ونامش را تغییر داد.

زینب در دوران کودکی دوبار بیماری سختی گرفت که در بیمارستان بستری شدو خدا زینب را دوباره به من داد.

زینب بین بچه هایم (4دخترو3پسر)از همه سازگارتر بود. از هیچ چیز ایراد نمی گرفت .از همه بچه هایم به خودم شبیه تر بو.دصبور اما فعال بود از بچگی به من درکارهای خانه کمک می کرد.زینب بیشتر از اینکه دنبال لباس و خوردن و بازی باشد دنبال نماز و روزه و قرآن بود.

زینب اهل دل بوداز بچگی خوابهای عجیب می دید.

فعالیتهای انقلابی اش را در مدرسه راهنمایی شهرزادآبادان شروع کرد.

بعد از انقلاب بخاطر پیام حضرت امام خمینی هر هفته دوشنبه ها و پنجشنبه ها را روزه می گرفت و خیلی مقید به انجام برنامه های خودسازی بود.بعد از انقلاب تصمیم گرفت برای ادامه تحصیل به حوزه علمیه برودو طلبه شود او می گفت ما باید دین مان را خوب بشناسیم تا بتوانیم از آن دفاع کنیم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 14156مطالب مرتبط