پایگاه مقاومت بسیج شهید تراز الله آزاد
 
دوشنبه 23 مهر 1397 -

رای به سایت :
170
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 184 مائده ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید تراز الله آزاد
3
محبوب  
رای به خبر :
زندگی نامه شهید فرزاد رستمی
زندگی نامه شهید فرزاد رستمی

شهید فرزاد رستمی،سنگر ساز بی سنگر ،سرهنگ پرویز رستمی برادر شهید روایت می کند.
calendar
تاریخ : 1397/03/22 - 16:05

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید تراز الله آزاد  حوزه 184 مائده  ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی ،

شهید فرزاد رستمی صفت بارزی که در بچگی داشتند بسیار چهرهء شاداب و خنده رویی داشتند. شهید در دوران نوجوانی اهل نماز و دعا بودند .از صفت بارز ایشان این بود که در نظافت بسیار کوشا بودند .ایشان در احترام به پدر و مادر و مردم داری زبانزد مردم و فامیل بودند هم چنین از غیبت کردن دیگران بسیار پرهیز و با این کار به شدت برخورد می کردند. ضمنا بسیار خوش اخلاق بودند.

شهید رستمی برای اولین بار از طریق بسیج به جبهه اعزام شدند و در لشگر 17علی بن ابیطالب(ع)مشغول به خدمت شدندو از طریق همان یگان دو سال خدمت مقدس سربازی را در واحد دیده بانی لشگر گذراندند ودر عملیات عاشورای 2در منطقه عملیاتی فکه ودر عملیات بدر در جزیره مجنون همرزم شهید حسن عباسی بودند ودر عملیات والفجر 8در منطقه عملیاتی غرب خرمشهر جزیره ام الرصاص و بوارین شرکت داشتند.

شهید بعد از خدمت سربازی به جبهه اعزام در منطقه غرب کشور در قسمت فنی مهندسی جهاد به عنوان راننده لودر مشغول به خدمت شدند و در عملیات نصر 7در ارتفاعات دوپازادر منطقه عملیاتی سر دشت کردستان در حال زدن خاکریز بودند که از ناحیه سر مجروح و از طریق هلی کوپتر به بیمارستان امام خمینی تبریز اعزام ودر همان بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل ودر زمره شهدای سنگر سازان بی سنگر قرار گرفتند.

خبر شهادت نامبرده از طریق تعاون سپاه سمنان داده شد چون بنده آن زمان در سپاه مسئول تعاون بودم با توجه به پیگیری های اینجانب از طریق پرسنل بیمارستان امام خمینی تبریز خبر شهادت ایشان را دریافت نمودم.شهید در مورخه 66/5/15به شهادت رسیدند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 14015
حدیثه گشت نورد


مطالب مرتبط