پایگاه مقاومت بسیج شهدای یگان ویژه
 
پنجشنبه 06 ارديبهشت 1397 -

رای به سایت :
34
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 183 شهید چمران ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای یگان ویژه
3
محبوب  
رای به خبر :
بصیرت ،مشخصه بارز یک بسیجی است
بصیرت ،مشخصه بارز یک بسیجی است

فرمانده پایگاه مقاومت شهدای یگان ویژه،بصیرت را یک امریقلبی و درونی برشمرد و گفت:بصیرت و التزام عملی به ولایت فقیه،ازمشخصه های بارز یک بسیجی است.
calendar
تاریخ : 1395/10/11 - 00:02

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدای یگان ویژه   حوزه 183 شهید چمران  ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی ،امیرکریمی در جلسه عمومی  پایگاه مقاومت شهدای یگان ویژه ،بصیرت افزایی را ضرورت جامعه امروز خواند و گفت:مهمترین راه دستیابی به بصیرت ،پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)است وی ،بصیرت را نیاز اساسی و لازمه جامعه امروزی خواندو افزود:برای جلوگیری از هرگونه فتنه ،لازم است که بصیرت جامعه و به خصوص نیروهای ارزشی و بسیجی به روز باشد.

 

وی با بیان اینکه 9دی روز بصرت و میثاق امت و ولایت است گفت:در این روز ملت همیشه در صحنه و بیدار ایران اسلامی با حرکتی خودجوش در مقابل فتنه ایستادند و ثابت کردند با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی)می توانند تمام توطئه های دشمنان را خاموش کنند.

 

فرمانده این پایگاه بر ضرورت ارتقا معنویت و افزایش بینش سیاسی اسلامی بسیج تاکید کرد وگفت:بسیج به سبب تعامل و ارتباط مستمر و مستقیم با آحاد مردم همواره باید ارزش های اخلاقی و معنویات را مدنظر داشته باشد.

 

امیر کریمی در پایان از زحمات و موفقیت های اعضای محترم تقدیر و تشکر نمودند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15254


Reply
no
0
yes
0
ناشناش
1395/10/14 - 18:37
درود بر عمو کریمی که تقدیرش کشتمون