پایگاه مقاومت بسیج شهید امین اسلام پناه
 
چهارشنبه 03 بهمن 1397 -

رای به سایت :
675
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای اجتماعی ›› حوزه 181 شهید باکری ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید امین اسلام پناه
1
محبوب  
رای به خبر :
شایعات/ شایعه صحبتهای آقای وقوعی نماینده رشت در تشکیک رفراندوم جمهوری اسلامی !
شایعات/ شایعه صحبتهای آقای وقوعی نماینده رشت در تشکیک رفراندوم جمهوری اسلامی !

واحد فضای مجازی پایگاه شهید امین اسلام پناه به منظور ایجاد روشنگری و مبارزه با شایعات بی اساس شبکه های مجازی به صورت روزانه به تحلیل و بررسی آخرین شبهات و شایعات جاری در فضای مجازی می پردازد.
calendar
تاریخ : 1396/10/02 - 16:46

متن شایعه به همراه پاسخ شایعه | فردی به نام وقوعی هیچگاه نماینده نبوده و این اظهارات جعلی و بدون سند هم با دلایل مختلف تکذیب می شوند!

 

پاسخ شایعه
1.  فردی به نام آقای وقوعی جزو نمایندگان این دوره استان گیلان یا نماینده هیچ دوره ای از هیچ شهری نیست! با وجود مشکلات مختلف در کشور، هیچکدام دلیلی بر نادیده گرفتن پیشرفتها و موفقیتهای ملی نیست!
2. بر خلاف ادعای شایعه، رفراندم ها در سراسر دنیا به صورت «آری یا نه» انجام می شوند و ادعای سابقه نداشتن برگزاری رفراندوم، نشانه بی اطلاعی نویسنده است!
3. شایعه برای ادعای کشته شدن یا فرار یک درصدی که رای نه به رفراندوم دادند هیچ دلیل و سندی ارائه نکرده و این ادعا صرفا زمینه سازی برای سایر موارد متن می باشد!
4. برخلاف ادعای شایعه، دستاوردهای ارزشمند انقلاب در این ۴۰ سال آنچنان روشن است که هر فرد بی طرفی هم با اندک تامل و مقایسه ای بین ایران قبل و بعد از انقلاب، به آن اذعان می کند!
5. یکی از راه های شناخت میزان موفقیت انقلاب ایران، مقایسه آن با سایر انقلاب های دنیاست که در این مورد هم بسیار شاخص و چشمگیر است!
6. بر خلاف ادعای شایعه ایمان جوانان و مردم، بعد از انقلاب نه تنها کمتر نشده بلکه حضور آنها در راهپیمایی ها، مراسم اربعین، عزاداری ها، دفاع از حرم، حافظان قرآن، حضور مردم در اماکن متبرکه و... همگی نشان از بالندگی ایمان در بین مردم دارد!
7. تعداد شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت کورش، با تعداد متدینین و زائران اربعین که نماد دین داری مردم است حتی قابل قیاس هم نیست و طرح آن فرار رو به جلو است!
#حق جو و حق طلب باشیم.

 


انتهای پیام /مطالب مرتبط