پایگاه مقاومت بسیج شهید حجت اله مقیسه
 
چهارشنبه 03 بهمن 1397 -

رای به سایت :
1697
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه 181 شهید باکری ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید حجت اله مقیسه
2
محبوب  
رای به خبر :
اقامه عزا در پایگاه شهیدحجه الله مقیسه
اقامه عزا در پایگاه شهیدحجه الله مقیسه

پایگاه مقاومت بسیج شهید حجه الله مقیسهبرای رحلت حضرت معصومه (ص ) وداع یار دیرین امام حجه الاسلام بهرمانی رفسنجانی اقدامبه برگزاری مجلس عزاداری می کند.
calendar
تاریخ : 1396/10/20 - 16:51

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید حجت اله مقیسه  حوزه 181 شهید باکری  ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی ، مراسم عزاداری حضرت معصومه (ص )درشب شهادت دهم ریبع الثانی مصادف با  8 دی در مسجد صاحب الزمان (عج) با حضور بسیجیان سلحشور پایگاه و جمعی از اهالی محله کرمان مراسم عزاداری حضرت معصومه (ص ) برگزارکردند در ابتدا حاج آقا صادقی نیا امام جماعت مسجد در وصف آن بزرگوار بیاناتی را ایراد فرمودند سپس مداح اهل بیت در وصف آن بزرگوار نوحه سرایی نمودند و عزاداران به سینه زنی پرداختند و اشک غم و اندوه جاری ساختند.

روز گذشته مراسم وداع با پیکر یار دیرین امام و مردی بزرگ از تبار سابقون انقلاب اسلامی به دیار باقی شتافت و نام هاشمی رفسنجانی با نام انقلاب اسلامی همراه بوده و در صحنه های پر فراز ونشیب انقلاب در جماران گروههای مختلف و شخصیت های سیاسی با تسلیت به خانواده آنمرحوم همدردی خود را اعلام نمودند و مراسم تشییع آن مرحوم با حضور شخصیت های داخلی و سفاریه کشورها و روسای جمهوری که برای تشییع پیکر می آیند با حضور مردم انجام خواهد شد .

 در پایان حاج آقا اعتماد زاده همراه با شرکت کنندگان در تعجیل حضور امام زمان (عج)، شفای بیماران و اجابت حاجت تمامی حاجتمندان دعا نمودند. ازتمامی عزیزان به صرف شام پذیرائی گردید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9739مطالب مرتبط