پایگاه مقاومت بسیج شهید اسماعیل افشاری
 
چهارشنبه 03 بهمن 1397 -

رای به سایت :
40
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 181 شهید باکری ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید اسماعیل افشاری
2
محبوب  
رای به خبر :
جلسه شامگاه پایگاه شهید اسماعیل افشاری
جلسه شامگاه پایگاه شهید اسماعیل افشاری

جلسه شامگاه پایگاه شهید اسماعیل افشاری با حضور اعضای شورای پایگاه و همچنین جانشین محترم فرماندهی حوزه 181 شهید مهدی باکری برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/09/29 - 22:45

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید اسماعیل افشاری  حوزه 181 شهید باکری  ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی ،جلسه شامگاه این پایگاه با حضور فرمانده ، اعضای شورای پایگاه و همچنین جانشین محترم فرماندهی حوزه 181 شهید مهدی باکری امشب برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، پس از قرائت جمعی سوره مبارکه واقعه، فرماندهی پایگاه ابلاغیات بسیج را مطرح کردند. سپس مباحثی پیرامون اوضاع کنونی سیاسی منطقه پرداختند و موضوعاتی چون محور مقاومت و اهداف آن، داعش و علل پیدایش آن و توطئه های صهیونیسم و استکبار جهانی برای بر هم زدن ثبات منطقه بررسی شد. سپس هر یک از اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات خود در حوزه مسئولیتی خود و همچنین بیان بحث های اعتقادی و معرفتی پرداختند. سپس جانشین محترم حوزه  181 که جانشین فرماندهی این پایگاه نیز می باشند، سخنرانی مفیدی پیرامون علوم قرآنی و معجزات قرآن و اثبات آنها توسط دانشمندان مطرح جهان، فضایل خواندن سوره واقعه و همچنین زیارت عاشورا و اهمیت تذهیب نفس مخصوصاً برای جوانان بیان کردند.

در انتها، جلسه با عرض سلام خدمت ابا عبدالله الحسین و همچنین قرائت سوره مبارکه عصر پایان یافت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13301مطالب مرتبط