رای به سایت :
1960
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی
سه شنبه 25 مهر 1396 -
از خانواده های شهدای ارامنه سرکشی شد
همزمان با سالروز میلادحضرت مسیح(ع)؛

از خانواده های شهدای ارامنه سرکشی شد

فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه شهید بهشتی، با حضور در منازل دو شهید ارامنه محله نارمک، با مادر و خانواده این شهیدان والامقام دیدار کردند.
calendar
تاریخ : 1395/10/14 - 20:14
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی، عصر امروز و همزمان با سالروز میلادحضرت مسیح(ع)، سرهنگ پاسدار علیرضا سالارکیا فرمانده و حجت الاسلام و المسلمین مصطفی لاسمی مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی، با حضور در منازل دو شهید ارامنه محله نارمک، با مادران و خانواده این شهیدان والامقام دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی لاسمی مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی در این دیدار با اشاره به اینکه راه شهید هیچ گاه بی رهرو نبوده و همچنان این راه پر نور ادامه دارد، افزود: شهدایی همچون فرزند شما درس بزرگ ایثار و شهادت را به جامعه ما داده است.

وی اظهار داشت: مردم غیور ایران، همواره در طول تاریخ باشکوه انقلاب اسلامی نشان داده اند که برای پاسداشت ارزش ها و دفاع از مظلومان عالم، حاضر به فداکردن جان خود هستند و این ایثارگری و آزادگی، قومیت و مذهب، مسلمان و مسیحی و ... نمی شناسد و وجود شهدا و ایثارگران اقلیت دینی و مذهبی در هشت سال دفاع مقدس تا نبرد در جبهه حق علیه باطلِ امروز در سوریه و عراق، بیانگر این واقعیت مهم می باشد.

سرهنگ پاسدار علیرضا سالارکیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی نیز با تبریک سال نو میلادی به جامعه ارامنه، اظهار داشت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید قدردان ایثارگری، فداکاری و از خودگذشتگی های این عزیزان باشیم.

او ادامه داد: با خدمت صادقانه، خالصانه و شبانه روزی می توان پاسدار حرمت خون شهدا، ارزش ها و آرمان هایی بود که این عزیزان جان خود را در راه آن تقدیم کرده اند.

شایان ذکر است در پایان این دیدارها، که کمیتاس غازاریان، کشیش کلیسای تارگمانچاتس نیز حضور داشت، هدایا و الواح سپاسی به رسم یادبود، از سوی ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی، به خانواده های شهدای ارامنه اهدا شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12471