رای به سایت :
1960
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی
سه شنبه 25 مهر 1396 -
حماسه نهم دیماه، نقطه عطفِ انقلاب اسلامی ایران بود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی:

حماسه نهم دیماه، نقطه عطفِ انقلاب اسلامی ایران بود

سرهنگ پاسدار علیرضا سالارکیا: یوم الله نهم دی، تبعیت از ولایت و رهبری، عشق به آرمان های امام و انقلاب و نیز حمایت از تمامیت ارضی کشور بود.
calendar
تاریخ : 1395/10/07 - 17:43
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی ،سرهنگ پاسدار علیرضا سالارکیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی در مصاحبه با خبرنگار باشگاه خبرنگاران قرارگاه فضای مجازی این ناحیه گفت: نهم دی ماه نقطه عطفی درتاریخ انقلاب اسلامی ایران بود که بخوبی، عزم و اراده مردم فهیم ایران را در دفاع از ولایت و آرمان های  انقلاب نشان داد،

وی اظهار داشت: مردم هر زمانی که احساس کنند خطر و تهدیدی از طرف بدخواهان نظام را نشانه گرفته یا دشمن قصد نفوذ در بدنه کشور و به هم ریختن انسجام داخلی داشته باشد خود جوش به صحنه آمده و آن را در نطفه خفه کرده و اعلام کرده اند که پای نظام ، انقلاب و رهبرشان هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی، همچنین افزود: این تصور که علت شکل گیری فتنه 88 ، اختلاف سلیقه دو جناح بوده، کاملاً غلط است و در واقع اتاق فکر و طراحی آن، در غرب و بوسیله استکبار جهانی، عناصر خودفروخته، منافقین، مخالفان و معاندان مردم مظلوم ایران بود که با تمام قوا، کمر همت را برای برچیدن نظام مقدس جمهوری اسلامی بسته بودند اما در نهم دی ماه، از ملت با بصیرت ایران سیلی خوردند.

وی ادامه داد: دستاورد و پیام نه دی درعرصه خارجی، اعلام ثبات سیاسی و نشان دهنده اقتدار ملی بود، هرچند بعد از اتفاقات آن سال، فشارغرب بر مردم به علت ترس از انسجام ملت ایران افزایش یافت، اما دلیل عقب نشینی های غرب از دخالت ها و احیانا جسارت ها به انقلاب اسلامی ایران، ماحصل حماسه نهم دی بود.

او گفت: این حماسه، درعرصه داخلی نوعی وحدت و همدلی را پدید آورد و درواقع همه گروه ها و سلایق سیاسی متوجه شدند آنچه کشورهای غربی و مخصوصا آمریکا و اسراییل بیان می کنند، نابودی دین، استقلال و مام وطن است.

سرهنگ پاسدار علیرضا سالارکیا در پایان گفت، این حماسه در واکنش به رفتارخاصی شکل نگرفت، بلکه نوعی اعلام حمایت از تمامیت ارضی و تبعیت از ولایت و رهبری، عشق به آرمان های امام و انقلاب بود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12471