رای به سایت :
70
محبوب
حوزه 183 شهید چمران
ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی
چهارشنبه 03 بهمن 1397 -
همسنگران انقلابی
همایش

همسنگران انقلابی

"ابراهیم گرمابدری" در همایش همسنگران انقلابی اظهار داشت: خدمتگزاری در مسجد توفیقی است که خداوند متعال نصیب ما نموده است ، مسجدی که میتوان گفت اکثر عزیزانی که در جلسه حاضر هستند در آن تربیت یافتند و توانستند که با بهره گیری...
calendar
تاریخ : 1395/12/28 - 13:53
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 183 شهید چمران  ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی ،

مسجد مکانی امن برای مقابله با دشمن و جنگ نرم

 

"ابراهیم گرمابدری" در همایش همسنگران انقلابی اظهار داشت: خدمتگزاری در مسجد توفیقی است که خداوند متعال نصیب ما نموده است ، مسجدی که میتوان گفت اکثر عزیزانی که در جلسه حاضر هستند در آن تربیت یافتند و توانستند که با بهره گیری از آن، راه سعادت را پیدا نمایند و ان شاء الله در این مسیر ثابت قدم و موفق باشند.

وی افزود: حال که این توفیق را داریم ، امید است با همدلی و همراهی یکدیگر بتوانیم به قله های موفقیت برسیم و در تقویت و توسعه برنامه های همچون :جذب و حضور حداکثری ، نوجوانان و  جوانان  به مساجد و ارائه برنامه‌های با کیفیت و برنامه‌ریزی شده  برای حفظ  آنها ، زیرا که دشمن سعی دارد‌ جوانان ما را به سمت خود  بکشاند و‌ دشمن برای رسیدن به این هدف سال ها  است که برنامه‌ریزی نموده است.

 

گرمابدری، توجه ویژه نسبت به برنامه های تربیتی و معرفتی جهت آحاد مردم، بویژه جوانان عزیز را بسیار مهم دانست و تصریح کرد:  با اجرای طرح شجره ی طیبه ی صالحین  که یکی از بزرگترین و گسترده ترین طرح های آموزشی – تربیتی کشور  است که  دارای سه رکن اصلی مسجد بسیج و حوزه است و روحانیت  مهمترین رکن این مثلث تربیتی است که الحمدالله این طرح مورد توجه و عنایت ویژه ی مقام معظم رهبری (حفظه الله ) نیز می باشد.

وی راه اندازی یا تقویت شورای فرهنگی را بمنظور اجرای برنامه های فرهنگی  مفید و مقابله با آسیب های اجتماعی عنوان کرد و افزود:  اکنون که دشمن با جنگ نرم به مقابله با اعتقادات و باورهای ما آمده است مسجد می‌تواند محیطی مناسب برای ورود جوانان به جنگ نرم با دشمن زا باشد.

 

گرمابدری  در راستای تقویت و راه اندازی شورای امر به معروف و نهی از منکر در مساجد بیان داشت:  ما باید با شناخت معروف‌ها و منکرات در هر محله‌ و بیان آن در شورای امر به معروف و نهی از منکرهای پایگاه بسیج و همچنین اتخاذ راهکار برای تقویت معروف‌ها و از بین بردن منکرات بتوانیم موثر واقع شویم.

گرمابدری افزود: مساجد  پایگاه انسجام اتحاد و یک رنگی است،   ما باید در این عرصه هماهنگ ، هم دل و یک صدا در جهت ترویج احکام الهی و اسلام ناب محمدی  نیل به آرمانهای حضرت امام و رهبر عزیزمان و  انقلاب اسلامی گام برداریم.

وی تصریح کرد: هدف همه ما در این مسیر پر سعادت چیزی جزء رضای حضرت حق نیست و  و راه                             امام جماعت، پایگاهای مقاومت بسیج،هیت امناء و نمازگزاران یکی است.

گرمابدری اذعان داشت: خداوند متعال در قرآن می فرماید که انما المومنون اخوه،  لذا اگر ما مومن هستیم باید هم بین خودمان صلح و صفا ایجاد کنیم و هم بین نمازگزاران و اعضای مسجد ایجاد صمیمیت و برادری کنیم .پیوند بسیج با مساجد پیوندی استوار و جاودانه است و ان شاءالله  خداوند متعال به همه ما توفیق خدمتگزاری خالصانه در این مسیر عنایت فرمایید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 14886مطالب مرتبط