رای به سایت :
267
محبوب
حوزه 181 شهید باکری
ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
دانلود نرم افزار DA-Software GifMaker v2.0  به همراه آموزش تبلیغات بنر در وبسایت ها به صورت فایل GIF
بچه بسیجی ها باید بداند!

دانلود نرم افزار DA-Software GifMaker v2.0 به همراه آموزش تبلیغات بنر در وبسایت ها به صورت فایل GIF

یکی از دغدغه های عمده مدیران وبلاگ ها و وبسایت ها شیوه نمایش بنر های تبلیغاتی می باشد که به تبلیغات اثرگذار شهرت یافته است. به همین منظور مطلبی را برایتان آماده کردیم تا با مطالعه این مطلب بتوانید زین پس تبلیغات خودتان را...
calendar
تاریخ : 1393/06/12 - 20:10
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم حوزه 181 شهید مهدی باکری ناحیه شهید بهشتی یکی از دغدغه های عمده مدیران وبلاگ ها و وبسایت ها شیوه نمایش بنر های تبلیغاتی می باشد که به تبلیغات اثرگذار شهرت یافته است. به همین منظور مطلبی را برایتان آماده کردیم تا با مطالعه این مطلب بتوانید زین پس تبلیغات خودتان را آن جوری که مد نظرتان هست نمایش دهید. برای همین امر مثالی از یکی از بنر های طراحی شده حوزه 181 شهید مهدی باکری ناحیه شهید بهشتی را برایتان شرح میدهم. مطمئنا عزیزان متخصصی هستند که اطلاعات بیشتری در رابطه با ساخت فایل های GIF دارند.لطفا بزرگواری فرمایید و در قابل پیام در زیر همین نوشته اطلاع رسانی فرمایید. باتشکر

موضوع تبلیغ : حوزه 181 شهید مهدی باکری ناحیه شهید بهشتی

در طراحی بنر نکته اول ابعاد بنر می باشد. به طور مثال محل تبلیغ ما 58 * 230 پیکسل می باشد.ما نیز می بایست همین صفحه در نرم افزار فتوشاپ باز نماییم. سپس طراحی مد نظر را انجام دهیم.حال این سوال پیش می آید که بنر ما چه چیزی را نمایش دهد.به طور مثال بنر حوزه 181 شهید مهدی باکری ناحیه شهید بهشتی با یک تیتر معرفی بنر ، یک شعار ملی و یک شعار علیه دشمنان طراحی گردیده است.

عنوان بنر

شعار ملی

شعار علیه دشمنان

مرحله بعد قرار دادن این تصاویر بر روی هم می باشد تا با یک زمان مشخصی متحرک باشند.پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار DA-Software GifMaker می باشد.شما به راحتی پس از نصب از طریق کلیک بر روی منوی File بر روی گزینه New کلیک کرده و سپس پنجره ای باز می شود با عنوان Animation Wizard  . بر روی گزینه Add Image کلیک کرده و تصاویر را انتخاب کنید.(دقت کنید تا نام فولدر فارسی نباشد) سپس3 مرتبه Next کرده و در آخر Finish نمایید.تصاویری که انتخاب کرده اید در گوشه سمت چپ نمایش داده شده است با کلیک بر روی هر تصویر میتوانید زمان نمایش آن را مدیریت نمایید. و در آخر فعالیت های انجام داده را Save نمایید. فرمت فایل شما GIF می باشد و می توانید آن را در فضاهای مختلف سایت یا وبلاگتان استفاده نمایید.

طرح نهایی بنر

DA-Software GifMaker v2.0 یک نرم افزار قدرتمند و در عین حال ساده برای ساخت فایل های gif متحرک می باشد. شما با کمک این نرم افزار تنها با چند کلیک و با استفاده از افکت های فوق العاده موجود در DA-Software GifMaker به راحتی می توانید فایل ها و بنرهای gif زیبایی خلق کنید و از آنها در سایت و وبلاگ خودتان استفاده نمایید.در این نرم افزار یک سری افکت های آماده قرار داده شده است که شما به راحتی و تنها با چند کلیک می توانید از انها استفاده کنید .

 

DA Software GifMaker ساخت فایلهای gif متحرک با DA Software GifMaker v2.0

 

 

password ساخت فایلهای gif متحرک با DA Software GifMaker v2.0پسورد فایل: www.downloadha.com

download ساخت فایلهای gif متحرک با DA Software GifMaker v2.0 لینک دانلود – 12.6 مگابایت | لینک کمکی


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5933Reply
no
0
yes
0
مهدی عموعلی
1394/04/21 - 01:47
بفرمایید روضه ...
سه شنبه 13 مرداد خیابان شهید طاهری خیابان شهید گاراپیدی بن بست شهید مرتضایی پ4 ساعت 21 بیت برادر عبدلی

(هیات اباعبدالله--بسیج مسجدالرضا)