رای به سایت :
221
محبوب
حوزه 180 متقین
ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی
یکشنبه 05 اسفند 1397 -
منظومه گفتمان پیشرفت اسلامی/بخش اول
منظومه گفتمان پیشرفت اسلامی/بخش اول

بر همه نیک اندیشان روشن است که انقلاب عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آغازگر گفتمانی نو و تازه در نظام سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی جهان دو قطبی آن روز بود.
calendar
تاریخ : 1397/04/16 - 14:31
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 180 متقین  ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی ،نظامی که نه عدالت اقتصادی را از سوسیالیسم می گرفت و نه مالکیت را با قرائت کاپیتالیسم برمی تابید. معنای آزادی را و حقوق بشر را و حقوق زن را و مردم سالاری را از نو و چه نیکو تعریف می کرد و همه را از شکرستان وحی و عقل معنوی بهره گرفته بود.

این ملت با شعار نه شرقی نه غربی که از امامش آموخته بود طرحی نو در انداخته بود و در صدد صدور انقلاب بین ملت های تحت ستم و آزادی خواه بود که بلوک شرق و غرب در هم آمیختند و جنگ تحمیلی به راه انداختند. پس از آن دشمن که از حربه ی نظامی طرفی نبست خود را به آب و اتش زد و از همان روز اول تحریم ،چاشنی همه ی اقداماتش بود.

تهاجم فرهنگی کرد ایستادیم ،تهدیدمان کرد تهدیش کردیم ،تحریم علمی مان کرد ورزیده شدیم و رشد کردیم .این روزها اما بیان خلف صالح روح خدا یعنی رهبر عزیزمان امام خامنه ای در گوش جانمان ندایی داده است که این دهه ،دهه ی پیشرفت و عدالت است. ایشان در تبیین پیشرفت فرموده اند؛آن مفهومی که می تواند اهداف نظام اسلامی را تا حدود زیادی در خود جمع کند و به ما نشان دهد ،مفهوم پیشرفت است.لازمه تحقق الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت،گفتمان شدن آن در جامعه است و همچنین موضوع پیشرفت اسلامی در سال 1391به کرات مورد تاکید و تبیین رهبر انقلاب قرار گرفته است و از نظر ایشان پیشرفت اسلامی برای ما هم راه است و هم هدف است ؛بنابراین به نظر می رسد مهم ترین گفتمان انقلاب اسلامی در مقطع فعلی گفتمان پیشرفت اسلامی است . ادامه دارد.......


انتهای پیام /


tags
   خبر قسم        عکس قسم        سایر محتوا قسم        حوزه 180 متقین        منطقه 8        محله وحیدیه        منظومه گفتمان        رهبری    

مطالب مرتبط