رای به سایت :
2832
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی
پنجشنبه 04 بهمن 1397 -
تفکر انقلابی دور برد تر از موشک
تفکر انقلابی دور برد تر از موشک

هر حرکتی منجربه این بشود که نسل جوان احساس کند بایداز صحنه مقاومت کناره بگیرد، این حرکت با واسطه یا بی واسطه مربوط به آمریکا و نظام استکباری است
calendar
تاریخ : 1397/02/19 - 16:49
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی ،

آمریکا از نسل جوان مقاوم می ترسد

نسل جوان امروز برای عقب‌راندن دشمن از نسل اول آماده‌تر است دشمنی قدرت‌های جهانی با انقلاب اسلامی این جنگ را به وجود آورد و عظمت و فداکاری جوانان، این جنگ را به نفع ما تمام کرد و جمهوری اسلامی ریشه‌دارتر و قوی‌تر شد؛ این هویت دفاع مقدس است، این را باید پاسداری کرد.

اینکه چند میلیون نفر هر سال حرکت #راهیان_نور را انجام می‌دهند، یکی از جلوه‌های پاسداری از آن دوران نورانی است. دشمنان می‌خواستند که وقتی نوبت به [نسل] شماها -۱۸ساله‌ها و ۲۵ساله‌ها- می‌رسد و نسل شما روی کار می‌آید، از اسلام و انقلاب هیچ خبری نباشد و آمریکایی‌ها بر همه‌چیز این کشور مسلط باشند. آن‌ها با این نیت مبارزه با جمهوری اسلامی را شروع کردند و جنگ را راه انداختند و بعد از جنگ حملات سخت و نرمشان را انجام دادند. اما نتیجه این شده که در میان این نسل کسانی هستند که استعداد رشد و شکوفایی‌شان از نسل اول بیشتر است و اقتدارشان هم از دشمن خبیث بیشتر است؛ و بلاشک اگر آن روز جوانان ما توانستند دشمن را به عقب برانند، امروز این جوانان به‌مراتب برای عقب راندن دشمن آماده‌ترند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18378مطالب مرتبط